




Доставка зі складу 5-10 днів.

Кабіна Furo BLACK KDJ 110x70 RADAWAY ліва чорна

Фото нижче наведено лише для ілюстрації та не відображає розмірів кабіни. Кабіни Furo KDJ можуть монтуватися як на душові піддони, так і безпосередньо на підлогу. У разі установки на піддон мінімальна ширина краю піддону повинна бути мін. 43 мм, а його нахил мін. 1 мм Серія Furo пропонує безпрецедентну якість серед розсувних душових кабін. Відмовившись від верхньої направляючої та поставивши двері на ролики, ми отримали кабіни надзвичайної елегантності, легкості та прозорості. Ролики розташовані врівень зі склом зсередини, що полегшує утримання салону в чистоті. Під час відкривання двері переміщуються перед нерухомим сегментом, створюючи просторий і зручний вхід.

Особливості кабін Furo KDJ

Кабіна стандартно оснащена прозорим склом

Рекомендується кожні 6 місяців оновлювати покриття Easy Clean Glass Protector. На фото № 1 показано скло без покриття, на фото № 2 – з покриттям Easy Clean. Стандартно кабіни розраховані на встановлення на душовий піддон певних розмірів, які вказані в назві кабіни або її частини. Фактичні габаритні розміри кабіни трохи менше номінальних розмірів, вказаних у назві артикула. Якщо ви плануєте встановити кабіну прямо на підлогу, зверніть увагу на габаритні розміри (X1, X2) і розміри до осі скла (Y1, Y2), які вказані на технічному кресленні.
Технічне креслення
Деталі технічного креслення
Способи складання кабіни
Купуючи душову кабіну, варто пам'ятати, що існують різні способи монтажу, які дозволяють досягти різного естетичного ефекту. Кабіну можна встановити на піддон або прямо на підлогу - скляною віссю або зовнішнім розміром по межі плитки.
Незвичайні варіанти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 110 cm |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | Radaway |
| Мoдель | Furo KDJ |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 110 cm мм |
- Ціна: 56 159 ₴
- В наявності
- Код: 98878426
Стінки для душових кабін Radaway Furo Kdj 10104572-54-01L+10110530-01-01+10113070-01-01
56 159 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж






