



Доставка зі складу 5-10 днів.
Термін доставки 2-3 робочих дні
ПОЛЬСЬКА П'ЯТИКУТНА ДУШОВА КАБІНА
НОВИЙ КОМФОРТ 100x80 см
НОВИНКА! Серія: New Comfort
Комфортна душова кабіна в класичному виконанні з асиметричною п'ятикутною формою. Оптимальний вибір для всіх, хто цінує скромну елегантність в облаштуванні ванної кімнати. Універсальна ліва або права кабіна.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ КАБІНИ:
Фактичні розміри до зовнішнього краю профілю:
На аукціоні кабіна без піддону
Чудова стабілізація
Надійні стінові профілі забезпечують безпечне використання виробів. Завдяки класичній формі вони ідеально впишуться в будь-який стиль ванної кімнати.
Мінімалізм форм і надійні рішення
Безвідмовна петля, стійка до пошкоджень, дозволяє плавно відкривати та закривати двері. У той же час він був розроблений, щоб зберегти свою мінімалістичну форму.
Комфорт використання
Ручка, встановлена з зовнішньої та внутрішньої сторони вхідних дверей, забезпечує зручність користування душовою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | New Komfort |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 44 261 ₴
- В наявності
- Код: 138543831
Стінки для душових кабін New Trendy New Komfort K-0809
44 261 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

