




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

П'ЯТИКУТНА ДУШОВА КАБІНА
НОВИЙ КОМФОРТ ЧОРНИЙ 80x80 см
В КОМПЛЕКТІ АКРИЛОВОГО ДУШОВОГО ПІДДОНУ
ВИСОТА 11,5 см ЧОРНИЙ
ЗІ СТРУКТУРОЮ НАТУРАЛЬНОГО КАМЕНЮ
І ЧОРНИЙ СИФОН
МАТОВИЙ

ТЕХНІЧНІ ДАНІ КАБІНИ

Мінімалізм форм і надійні рішення

Комфорт використання
Чудова стабілізація

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Душового піддону
Сифон для душа THINO
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 80 cm |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | New Komfort Black |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 44 127 ₴
- В наявності
- Код: 106316779
Стінки для душових кабін New Trendy New Komfort L+P K-0745
44 127 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



