


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Класична модель кабіни, яка ідеально підійде до будь-якої ванної кімнати. Ідеально відполіровані алюмінієві профілі створюють стійку конструкцію, забезпечуючи безпеку та комфорт використання.

New Trendy New Maxima 120X85Cm (K0578)
Переваги душової кабіни New Maxima:

Технічні дані:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 120 cm |
| Коротка сторона | 85 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | New Maxima |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 51 cm мм |
- Ціна: 43 939 ₴
- В наявності
- Код: 99998820
Стінки для душових кабін New Trendy New Maxima K-0578
43 939 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
