
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Huppe Classics 2 врізні дверцята Інформація про продукт- Умови встановлення на душовий піддон: 880-905- Ширина входу: 740- Висота: 2000 мм- Колір профілю: сріблястий глянець- Скло: прозоре- Відкривання на 90 градусів всередину та назовні Продукт містить анти- налітне покриття входить у вартість скла Anti-Plaque Скло HÜPPE Anti-Plaque, за яким легко доглядати, полегшує очищення та дозволяє воді просто стікати. У результаті залишається менше бруду та вапняних відкладень, а всі залишки можна легко видалити без використання агресивних засобів для чищення. Anti-Plaque — це не покриття, нанесене на скло, а обробка внутрішньої поверхні скла.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Huppe |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Huppe |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 48 142 ₴
- В наявності
- Код: 37719558
Стінки для душових кабін Huppe Classics 2 90 C23705069322
48 142 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
