
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна RIHO NOVIK Z209 80x100x200см GZ2080100 - розміри дверей A: 756-770 мм - розміри стінки B: 956-970 мм - висота: 200 см - діапазон регулювання: 5-15 мм - механізм підйому дверей - товсте загартоване скло 6 мм - з покриттям Riho Shield - двері відкриваються назовні а всередині - алюмінієвий стіновий профіль - ручки латунні хромовані
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Riho |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Riho |
| Мoдель | Novik |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
- Ціна: 47 727 ₴
- В наявності
- Код: 85092200
Стінки для душових кабін Riho Novik Gz2080100
47 727 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
