
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна Idea KDD 90x100x200.5 RADAWAY
Предметом продажу є душова кабіна з розсувними дверима IDEA KDD з прозорого скла з хромованими профілями, без піддону.
УВАГА! Розмір кабіни, проданої на цьому аукціоні, вказаний над її фотографією. Після покупки вкажіть розміри лівої та правої частини кабіни.
Фото нижче наведено лише для ілюстрації та не відображає розмірів кабіни.
Кабіна має всі компоненти, необхідні для встановлення як з порогом, так і без нього.
Кабіни Idea - результат дизайнерського поєднання скла з витонченими хромованими деталями - вони ідеально впишуться в мінімалістичний інтер'єр, але також будуть гармонійно гармоніювати з класичним стилем. Це каюти для людей, які цінують хороший дизайн і віддають перевагу геометричним формам, які створюють пропорційне ціле.
Особливості кабін IDEA KDD:
Стандартна кабіна доступна з прозорим склом:
Скло з покриттям Easy Clean — це інноваційне рішення, яке робить скло більш стійким до забруднень і його легше чистити.
Завдяки гідрофобним властивостям краплі води не затримуються на поверхні скла, а просто стікають, не залишаючи відкладень.
Краплі води на склі з покриттям Easy Clean не залишаються на поверхні, вони просто стікають.
Рекомендовано кожні 6 місяців оновлювати покриття Easy Clean Glass Protector.
Технічне креслення:
Деталі технічного креслення:
1. Вони показують ширину входу в окремих розмірах кабіни.
2. Показує детальні розміри душової кабіни
Методи складання кабіни:
Купуючи душову кабіну, варто пам'ятати, що існують різні способи монтажу, які дозволяють досягти різного естетичного ефекту. Кабіну можна встановити на піддон або прямо на підлогу - скляною віссю або зовнішнім розміром по межі плитки.
1. На душовому піддоні - розміри A1 і A2 є зовнішніми розмірами душового піддону.
2. Без душового піддону, із збереженням зовнішніх розмірів кабіни - розміри X1 і X2 є розмірами до зовнішнього краю профілю.
3. Без душового піддону, зберігаючи розміри до лінії скла - розміри Y1 і Y2 є розмірами до лінії скла кабіни
Незвичайні варіанти:
1. Visiosun
2. UltraClear
3. Сатин
4. Графіт
5. Градієнт
6. Коричневий
7. Дзеркало
8. Майстер-Софт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 47 111 ₴
- В наявності
- Код: 45036165
Стінки для душових кабін Radaway Idea Kdd 38706001-01L+38706001-01R
47 111 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

