




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна EOS Radaway
Кабіна з двостворними дверима. Система стінових профілів дозволяє вирівнювати кривизну стіни до 10 мм.

Розміри
Розміри: 90x90x197 см Товщина скла: 6 мм

Додаткова інформація
Трубна петля з інноваційною системою позиціонування Загартоване скло Хромована фурнітура та профілі Завдяки сучасній системі відкривання ідеально підходить навіть для маленької ванної кімнати Кабіну Eos KDD-B також можна встановити прямо на підлогу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 197 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi składane |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 46 335 ₴
- В наявності
- Код: 14516976
Стінки для душових кабін Radaway EOS KDDB 37303-01-01N
46 335 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





