




Доставка зі складу 5-10 днів.
Серія Nes Black — це сучасний дизайн і елегантність у поєднанні з чарівним чорним. Кабіни цієї серії додадуть вашій ванній кімнаті неповторний характер. Перевагою серії є спеціальна система, яка дозволяє вирівнювати кривизну стіни до 15 мм. Є також величезна перевага у випадку ванної кімнати, розташованої в багатоквартирному будинку або в старому будинку, де ми часто маємо вигнуті стіни. Кабіна складається з: ПРАВИХ дверей з нерухомою стінкою: 120 см, бічна стінка S1: 90 см. Переваги кабіни NES Black KDJ II: Двері, що відкриваються, з нерухомою стінкою - із загартованого скла товщиною 6 мм. забезпечує безпеку Петля труби - Дозволяє відкривати двері всередині та назовні кабіни Механізм, який піднімає та опускає двері, запобігає пошкодженню ущільнення та гарантує тиху та безвідмовну роботу Механізм, який вирівнює кривизну стіни до 15 мм Можливі нерівності поверхні стіни більше не буде перешкоджати установці кабіни Магнітна стрічка - забезпечує герметичність кабіни Еластомер ущільнювачі, стійкі до перепадів температури і вологості. Можливість установки без порогової планки - в стандартну комплектацію входять горизонтальні ущільнювачі двох висот: вище і нижче. При установці душової кабіни без порогової планки слід використовувати ущільнювач вищого рівня. Елегантне покриття Easy Clean оптимально захищає від забруднень і полегшує утримання кабіни в чистоті. це можливо реалізувати
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Мoдель | Nes KDJ II |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 45 907 ₴
- В наявності
- Код: 91539014
Стінки для душових кабін Radaway Nes Kdj Ii 10032120-54-01R+10039090-01-01
45 907 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж


