




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВА п'ятикутна душова кабіна KOMFORT пропонує унікальний стиль із використанням найкращих матеріалів, створюючи ідеальний простір для щоденного купання.

New Trendy 90X90 New Komfort Black K-0472
Кабіна виконана в чорному кольорі, що додасть індустріальної естетики вашій ванній кімнаті. Розміри 90 × 90 см дозволять вам вільно рухатися під час купання. Можна легко повертати і згинати. Кабіна має розпашні двері зі зручними ручками. Це найбільш класичний спосіб входу в салон і надзвичайно простий у використанні. Кабіну НОВИЙ КОМФОРТ легко чистити, тому це не займе багато часу.

Колір профілю: чорний
Скло: прозоре товщиною 6 мм
Розміри:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | New Komfort Black |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 45 251 ₴
- В наявності
- Код: 62249305
Стінки для душових кабін New Trendy New Komfort K-0472
45 251 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





