


Доставка зі складу 5-10 днів.

Radaway Idea Pdd 80x90

Покриття Easy Clean - оптимально захищає від забруднень і полегшує утримання салону в чистоті. Магнітна стрічка забезпечує герметичність кабіни. Еластомерні ущільнювачі стійкі до перепадів температури і вологості. Монтаж без піддону - цю кабіну можна встановити як на піддон, так і прямо на підлогу. Можливість монтажу без порогової планки - стандартно ви отримуєте всі комплектуючі для встановлення душової кабіни як з пороговою планкою, так і без неї. Детальну інформацію можна знайти в інструкції по збірці. Купуючи душову кабіну, варто пам'ятати, що існують різні способи монтажу, які дозволяють досягти різного естетичного ефекту. Кабіну можна встановити як на піддон, так і прямо на підлогу - лінією скла або ребром профілю по межі плитки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 200,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 46 335 ₴
- В наявності
- Код: 82937203
Стінки для душових кабін Radaway Idea Pdd 38713901-01+38715001-01
46 335 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

