




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Кабіна Radaway Idea PDD 80x80 см прозоре скло
Інноваційна душова кабіна, покрита покриттям EasyClean, яке допомагає підтримувати чистоту

Функції
Основні особливості колекції Idea

Система кріплення до стіни за допомогою профілів, що дозволяють вирівнювати кривизну дверей. - Можливість від'єднання та нахилу дверей для очищення кабіни - забезпечує герметичність кабіни - стійкий до перепадів температури та вологості, що гарантує безшумну роботу дверей. Елегантні хромовані деталі Гарантована покупка з перших рук! Як офіційний торговий партнер торгової марки Radaway, ми пропонуємо своїм клієнтам найкращий сервіс і професійні консультації при виборі продукції. Ми гарантуємо безпечні покупки, швидку доставку товарів і доступ до гарантійного обслуговування, а також доступ до запасних частин після закінчення гарантійного терміну.

Колір скла прозорий
Унікальна технологія покриття EasyClean

Загартоване безпечне скло товщиною 6 мм
Технічні креслення продукту
Фотографії розміщення продукту
Відмінні особливості серії Idea
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Мoдель | Idea PDD |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 45 612 ₴
- В наявності
- Код: 82871199
Стінки для душових кабін Radaway Idea Pdd 38713901-01+38714101-01
45 612 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





