




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Серія Eos, завдяки використанню великих скляних панелей, вражає своєю легкістю та прозорістю конструкції, таким чином впливаючи на гармонію всього інтер’єру. Ці кабіни поєднують у собі красу, естетику та комфорт у всій красі. Найвища якість виконання і сучасний стиль - беззаперечні переваги цієї серії.

Radaway Eos KDD B
СКЛО 6 ММ
СИСТЕМА Кріплення
ПЕТЛЯ ТРУБКИ
МЕХАНІЗМ ПІДЙОМУ-ОПУЖАННЯ ДВЕРЕЙ МЕХАНІЗМ ПІДЙОМУ-ОПУЖАННЯ ДВЕРЕЙ
ДЕТАЛІ ХРОМА ЕЛЕГАНТНІ ХРОМОВІ ДЕТАЛІ МАГНІТНА СМУЖКА + ЕЛАСТОМЕРНІ УЩІЛЬНЕННЯ
ЕЛАСТОМЕРНІ УЩІЛЬНЕННЯ
ВСТАНОВЛЕННЯ БЕЗ ПІДДОНУ
ІНВАЛІДІ

Доступні розміри:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 197 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Мoдель | Eos KDD-B |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi składane |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 45 612 ₴
- В наявності
- Код: 112975898
Стінки для душових кабін Radaway Eos Kdd BX13734301-01L
45 612 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





