
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Huppe Classics 2 4-кутова кабіна, 2-компонентні розсувні двері
Примітка: На головному фото показана 3-компонентна кабіна
Інформація про продукт
- Умови встановлення на душ B1/B2 лоток: 735-760
- CLI: 304-329
- CRE: 304-329
- Ширина входу: 403 мм
- Висота: 1900 мм
- Колір профілю: матове срібло
- Скло: прозоре
- Знімні сегменти для легкого чищення для всіх моделей розсувних дверей серії Classics 2
- Висока якісні подвійні ролики забезпечують плавне відкривання та закривання розсувних дверей
- Знімні сегменти для легкого очищення на всіх моделях розсувних дверей
Акція до кінця 2015 року!
БЕЗКОШТОВНА можливість нанесення антиналітного покриття
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Huppe |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 75 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 75 cm |
| Марка | Huppe |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 75 cm мм |
- Ціна: 49 092 ₴
- В наявності
- Код: 38575167
Стінки для душових кабін Huppe Classics 2 75 C20101.087.321
49 092 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
