




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Душові кабіни SOLINOK800 ???? Напівкругла кабіна радіусом 55 см, 80х80 см. Дві двері з фіксованою панеллю, що відкриваються назовні та всередину. Кабіна виготовлена із загартованого скла товщиною 6 мм, стійкого до ударів, перепадів температури та подряпин. По всій висоті дверей встановлений магнітний ущільнювач, який тихо та ефективно закриває двері. На вікна нанесено покриття AquaPerle, яке запобігає утворенню вапняного нальоту. Догляд за салоном полегшений. У комплект входять кутові кронштейни, які стабілізують кабіну.

???? Монтаж безпосередньо на підлогу вимагає придбання порогової планки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sanswiss |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Sanswiss |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 49 092 ₴
- В наявності
- Код: 51389641
Стінки для душових кабін Sanswiss 100 Solino SOR5508005007
49 092 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

