
Доставка зі складу 5-10 днів.
Аукціон стосується:
Кабіни Idea - результат дизайнерського поєднання скла з витонченими хромованими деталями - вони ідеально впишуться в мінімалістичний інтер'єр, але також будуть гармонійно гармоніювати з класичним стилем. Це кабіни для людей, які цінують хороший дизайн і віддають перевагу геометричним формам, які утворюють пропорційне ціле. ПОЛЬСЬКИЙ ПРОДУКТ
Аукціон тільки на кабінку, без піддону.
Функції серії IDEA
ДОДАТКОВІ ПАРАМЕТРИ
У моделі Idea ви в стандартній комплектації отримуєте всі комплектуючі для установки душових дверей як з порогом, так і без нього. Детальну інформацію можна знайти в інструкції зі складання.
Вішалка на рейках – це практичне рішення, яке робить рушник завжди під рукою та полегшує його висушування після ванни.
Кабіна IDEA PDD доступна тільки в прозорому склі
Захист скла
** Засоби для догляду за склом доступні на наших аукціонах
Технічні дані
Розміри кабіни з аукціону:
Монтаж
Кабіну можна монтувати як безпосередньо на плитку, так і на душові піддони.
Ми також пропонуємо сифони, які відповідають душовим піддонам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 90 cm |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 47 299 ₴
- В наявності
- Код: 82937210
Стінки для душових кабін Radaway Idea Pdd 38713901-01+38714001-01
47 299 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

