
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна Idea KDD 100x110x200.5 RADAWAY
Предметом продажу є душова кабіна з розсувними дверима IDEA KDD з прозорого скла з хромованими профілями, без піддону.
УВАГА! Розмір кабіни, проданої на цьому аукціоні, вказаний над її фотографією. Після покупки вкажіть розміри лівої та правої частини кабіни.
Фото нижче наведено лише для ілюстрації та не відображає розмірів кабіни.
Кабіна має всі компоненти, необхідні для встановлення як з порогом, так і без нього.
Кабіни Idea - результат дизайнерського поєднання скла з витонченими хромованими деталями - вони ідеально впишуться в мінімалістичний інтер'єр, але також будуть гармонійно гармоніювати з класичним стилем. Це каюти для людей, які цінують хороший дизайн і віддають перевагу геометричним формам, які створюють пропорційне ціле.
Особливості кабін IDEA KDD:
Стандартна кабіна доступна з прозорим склом:
Скло з покриттям Easy Clean — це інноваційне рішення, яке робить скло більш стійким до забруднень і його легше чистити.
Завдяки гідрофобним властивостям краплі води не затримуються на поверхні скла, а просто стікають, не залишаючи відкладень.
Краплі води на склі з покриттям Easy Clean не залишаються на поверхні, вони просто стікають.
Рекомендовано кожні 6 місяців оновлювати покриття Easy Clean Glass Protector.
Технічне креслення:
Деталі технічного креслення:
1. Вони показують ширину входу для кожного розміру кабіни.
2. Показує детальні розміри душової кабіни
Методи складання кабіни:
Купуючи душову кабіну, варто пам'ятати, що існують різні способи монтажу, які дозволяють досягти різного естетичного ефекту. Кабіну можна встановити на піддон або прямо на підлогу - віссю скла або зовнішнім розміром по бордюру плитки.
1. На душовому піддоні - розміри A1 і A2 є зовнішніми розмірами душового піддону.
2. Без душового піддону, із збереженням зовнішніх розмірів кабіни - розміри X1 і X2 є розмірами до зовнішнього краю профілю.
3. Без душового піддону, зберігаючи розміри до лінії скла - розміри Y1 і Y2 є розмірами до лінії скла кабіни
Незвичайні варіанти:
1. Visiosun
2. UltraClear
3. Сатин
4. Графіт
5. Градієнт
6. Коричневий
7. Дзеркало
8. Майстер-Софт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi suwane |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 47 125 ₴
- В наявності
- Код: 45036172
Стінки для душових кабін Radaway Idea Kdd 38706201-01L+38706101-01R
47 125 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

