
Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики виробу: установка: кутовий, напівкруглий профіль кабіни: матовий сріблястий душовий піддон ширина 900 мм ширина входу 697 мм радіус 550 мм висота 1900 мм магнітне ущільнення Доступні варіанти профілю: - матовий сріблястий, білий, глянцевий Варіанти скла доступні в ціна: - товщ. I (прозоре, Durlux 200) Варіанти скла за доплату: - товщ. Характеристики серії II (краплі): безпечне загартоване скло 6 мм, 3 варіанти скла, кабіни можна виготовити на індивідуальний розмір, стандартна висота 1900 мм, двері відкриваються назовні, стандартне покриття AquaPerle, якість згідно з вимогами. Стандарти EN 14428:2008+A1 При замовленні вказуйте спосіб монтажу: душовий піддон/підлога виготовляється за спеціальним замовленням, якщо в замовленні не вказано інші розміри висотою 1900 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanswiss |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Sanswiss |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 52 666 ₴
- В наявності
- Код: 23786310
Стінки для душових кабін SanSwiss Top-Line TER TER550900107
52 666 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

