




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Кабіна Radaway Modo New Black II 150x200 Factory Walk-in
Інноваційна душова кабіна, покрита покриттям EasyClean, яке допомагає підтримувати чистоту
100% польський продукт!

Заводський колір скла
Унікальна технологія покриття EasyClean

Загартоване безпечне скло товщиною 8 мм
Ви можете довіряти нам. Ми є онлайн-партнером RADAWAY

Відмінні особливості серії MODO NEW BLACK II
Фотографії розміщення продукту
Технічні креслення продукту
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 150 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 150 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла/панелі | 8 mm |
| Ширина | 150 cm мм |
- Ціна: 40 794 ₴
- В наявності
- Код: 71068344
Стінки для душових кабін Radaway Modo New II Factory 389154-54-55
40 794 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





