




Доставка зі складу 5-10 днів.

Nes 8 Black KDJ I Frame cabin 100x70 RADAWAY R

Фото нижче наведено лише для ілюстрації та не відображає фактичних розмірів кабіни. У кабіні є всі необхідні компоненти для монтажу як з порогом, так і без нього. Кабіни NES можна монтувати як на душові піддони, так і безпосередньо на підлогу.

Серія Nes 8 Black створена для людей, які цінують сучасний дизайн і найвищу якість виготовлення. Чорні елементи кабіни додадуть простору виразності та підкреслять характер ванної кімнати. Чорні лінії, які характеризують моделі Frame і Factory, зроблені фарбою для кераміки. Завдяки поєднанню оздоблення зі склом у процесі гартування, кабіна відрізняється довговічністю, високою якістю та стійкістю до стирання та УФ-випромінювання. Перевагою кабін Nes 8 є скло товщиною 8 мм, а також спеціальна система, яка дозволяє вирівнювати кривизну стіни до 15 мм.

Характеристики кабіни
Стандартна кабіна має скляну раму
Технічне креслення
Способи складання кабіни
Купуючи душову кабіну, варто пам'ятати, що існують різні способи монтажу, які дозволяють досягти різного естетичного ефекту. Кабіну можна встановити на піддон або прямо на підлогу - скляною віссю або зовнішнім розміром по межі плитки.
Незвичайні варіанти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 75 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 46 335 ₴
- В наявності
- Код: 94415181
Стінки для душових кабін Radaway Nes 8 Kdj I Frame 10072100-54-56R+10089075-54-56
46 335 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж


