

Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна Carena KDJ прямокутна 100x80x195 см від:
Предметом продажу є прямокутна душова кабіна Carena KDJ 100x80x195 см, лівий варіант, з прозорим склом, двері на петлях, відкриваються всередину, без піддону.
Кожен із нас цінує зручні рішення, які дозволяють заощадити час і відчути хвилину спокою. Кабіни серії Carena були розроблені, щоб зробити щоденне використання ванної кімнати комфортним, ефективним і ефективним. Душові кабіни Carena - це рішення для людей, які цінують функціональність та естетику ванних кімнат.
На фото вище показано ліву версію кабіни. На іншому нашому аукціоні ви можете купити правий варіант кабіни.
Переваги кабіни Carena KDJ:
Прозоре скло:
Профілі Chrome:
На фото зліва показано систему, яка дозволяє вирівнювати кривизни стін до 6 мм. Посередині ущільнювачі забезпечують герметичність кабіни. З правого боку розташовані настінні петлі з механізмом підйому та опускання дверей.
Ручка перил:
Скло вкрите покриттям EasyClean, що полегшує утримання салону в чистоті. Завдяки покриттю EasyClean менше бруду осідає на скляній поверхні, і її легше видалити.
Технічне креслення:
Стандартні кабіни призначені для установки на душовий піддон певних розмірів, і ці розміри вказані в назві кабіни або її частини. Фактичні габаритні розміри кабіни трохи менше номінальних розмірів, вказаних у назві артикула. Якщо ви плануєте встановити кабіну прямо на підлогу, зверніть увагу на габаритні розміри (X1, X2) і розміри до осі скла (Y1, Y2), які вказані на технічному кресленні.
Додатково оплачуються опції:
Ми пропонуємо душові кабіни, альковні двері, кабіни для ванн, душові піддони, душові піддони під плитку та лінійні водостоки від Radaway.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 100 cm |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Мoдель | Carena KDJ |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 46 294 ₴
- В наявності
- Код: 113420152
Стінки для душових кабін Radaway Carena Kdj 1344320101NL
46 294 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

