
Доставка зі складу 5-10 днів.
Idea Black KDJ, кабіна з розсувними дверима
Двері KDJ 130 см L/R, x 70 см (стіна S1)
ВСТАНОВЛЕННЯ БЕЗ ПІДДОНУ Цю кабіну можна встановити як на піддон, так і прямо на підлогу.
Кабіна доступна в лівому або правому виконанні, будь ласка, вказуйте при замовленні
Кабіна без душового піддону, відповідні душові піддони доступні на інших наших аукціонах
колір скла: прозоре, колір профілю: ЧОРНИЙ, виробник; Radaway,
Кабіни Idea - результат дизайнерського поєднання скла з витонченими хромованими деталями - вони ідеально впишуться в мінімалістичний інтер'єр, але також будуть гармонійно гармоніювати з класичним стилем. Це каюти для людей, які цінують хороший дизайн і віддають перевагу геометричним формам, які створюють пропорційне ціле.
Переваги кабіни Idea KDJ:
ПОКРИТТЯ, ЩО ЛЕГКО ОЧИЩАЄТЬСЯ
Захисне покриття, яке полегшує очищення душової кабіни. Завдяки гідрофобним властивостям покриття краплі води не затримуються на поверхні скла, а стікають, не залишаючи слідів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 130 cm |
| Висота | 200,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |
| Ширина | 130 cm мм |
- Ціна: 47 111 ₴
- В наявності
- Код: 83394223
Стінки для душових кабін Radaway Idea Kdj 38704354-01R+38704854-01L
47 111 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

