
Доставка зі складу 5-10 днів.
кабіна п'ятикутна NEW AZURA 100X80 ліва
3 роки ГАРАНТІЇ
Збірка:
* для душу
* на підлозі ПРИМІТКА: фактичний розмір осі скла менший за вказані значення та становить A=A -(мінус 1,25 см), B=B-(мінус 1,25 см)
Фактичні розміри зовнішньої сторони профілю
Розмір A 97,5-99 см
Розмір B 77,5-79 см
Розмір C 52 см
Розмір D 32 см
Розмір E 62 см
Зріст H 195 см
Прозоре безпечне загартоване скло 6 мм
Покриття від обростання ActivShield допомагає підтримувати чистоту в салоні
Покриття Active Shield - стандарт
Елегантні хромовані профілі, що дозволяють вирівняти вигини стін.
Петлі з функцією підйому, відкриваються назовні.
Магнітні пломби включені.
Завісна петля зі скляною панеллю всередині є надзвичайно практичним рішенням, яке полегшує прибирання кабіни.
Елегантна хромована ручка.
Хромовані кронштейни створюють цілісне та естетичне ціле, підвищуючи стійкість кабіни.
Накладка на пороги включена
Порогова планка є елементом, який допомагає зберегти кращу герметичність, але її встановлення не є обов'язковим. Якщо ви обираєте варіант без планки, використовуйте нижній ущільнювач дверей з подовженою планкою, щоб не було щілини між дверима та підлогою.
Поріжок і додатковий ущільнювач йдуть в комплекті з іншими частинами душової кабіни. Користувач може встановити його в будь-який час, не приймаючи рішення під час покупки.
Можливо замовити кабіну на замовлення за індивідуальною ціною
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | New Azura |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 46 844 ₴
- В наявності
- Код: 86286275
Стінки для душових кабін New Trendy New Azura K-0561
46 844 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

