
Доставка зі складу 5-10 днів.
Напівкругла душова кабіна Idea PDD 90x90x200,5 см з прозорого скла RADAWAY
Кабіни Idea - результат дизайнерського поєднання скла з витонченими хромованими деталями - вони ідеально впишуться в мінімалістичний інтер'єр, але також будуть гармонійно гармоніювати з класичним стилем. Це каюти для людей, які цінують хороший дизайн і віддають перевагу геометричним формам, які створюють пропорційне ціле.
На аукціоні тільки кабіна без піддону. Відповідні душові піддони можна знайти на інших наших аукціонах.
Деталі серії Idea PDD:
Особливості кабіни IDEA PDD:
Технічна інформація:
Розміри кабіни з аукціону:
СТАНДАРТ:
ПОКРИТТЯ, ЩО ЛЕГКО ОЧИЩАЄТЬСЯ
Покриття EasyClean — це невидимий неозброєним оком захисний полімерний шар, який наноситься під час обробки скла. Має гідрофобні властивості, завдяки яким краплі води не затримуються на поверхні скла, а стікають, не залишаючи слідів. Без прямого контакту з водою захищена скляна поверхня не піддається корозії, а відкладення будь-якого бруду та розмноження бактерій на ній у багато разів менше, ніж у випадку скла без покриття.
На жаль, під впливом води та миючих засобів ефективність покриття (особливо його гідрофобні властивості) поступово знижується, тому раз на 6 місяців ми рекомендуємо використовувати EasyClean і Glass Protector, які освіжають захисний шар.
(Засоби для догляду доступні на наших аукціонах)
ВСТАНОВЛЕННЯ БЕЗ ПОРОГОВОЇ ЛАЙНИ
Стандарт включає в себе всі елементи, необхідні для встановлення душової кабіни як з порогом, так і без нього
ВАРІАНТ СКЛА
Стандартно прозоре скло.
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (платно)
ВІШАЛКА КІЛЬЦЯ
Можливо замовити вішалку для рушників.
Вішалка може кріпитися двома способами, будь ласка, вказуйте спосіб установки при замовленні.
Час доставки приблизно 10 робочих днів.
Можна встановити прямо на підлогу
На наших аукціонах продаються душові піддони під плиткою та лінійні стоки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Мoдель | Idea PDD |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 45 264 ₴
- В наявності
- Код: 82871196
Стінки для душових кабін Radaway Idea Pdd 38713901-01+38714001-01
45 264 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

