




Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна Idea KDJ Black 140x80 RADAWAY
Предметом продажу є душова кабіна з розсувними дверима IDEA KDJ з прозорого скла з чорними профілями без піддону. Перший розмір, наведений над фотографією кабіни, стосується дверей (спереду), а другий розмір стосується фіксованої бічної стінки.
Фотографія нижче показує ліву версію кабіни та не відображає її фактичних розмірів.
УВАГА!
Кабіна доступна в правій або лівій версії. Після покупки надайте інформацію щодо обраного варіанту кабіни.
Кабіна має всі необхідні компоненти для установки як з порогом, так і без нього.
Серія Idea Black пропонує вражаючі та витончені рішення для кожної ванної кімнати, які сподобаються людям, які люблять унікальні та авангардні рішення. Чорний колір чудово виглядає в інтер'єрах, особливо в стилі постіндустріал, модерн або лофт.
Особливості кабін IDEA KDJ:
Стандартна кабіна доступна з прозорим склом:
Скло з покриттям Easy Clean — це інноваційне рішення, яке робить скло більш стійким до забруднень і його легше чистити.
Завдяки гідрофобним властивостям краплі води не затримуються на поверхні скла, а просто стікають, не залишаючи відкладень.
Краплі води на склі з покриттям Easy Clean не залишаються на поверхні, вони просто стікають.
Рекомендовано кожні 6 місяців оновлювати покриття Easy Clean Glass Protector.
Технічне креслення:
Деталі технічного креслення:
1. Показує детальні розміри дверей/лицьової частини душової кабіни
2. На ньому вказані детальні розміри бічної стінки душової кабіни.
Методи складання кабіни:
Купуючи душову кабіну, варто пам'ятати, що існують різні способи монтажу, які дозволяють досягти різного естетичного ефекту. Кабіну можна встановити на піддон або прямо на підлогу - скляною віссю або зовнішнім розміром по межі плитки.
1. На душовому піддоні - розміри A1 і A2 є зовнішніми розмірами душового піддону.
2. Без душового піддону, із збереженням зовнішніх розмірів кабіни - розміри X1 і X2 є розмірами до зовнішнього краю профілю.
3. Без душового піддону, зберігаючи розміри до лінії скла - розміри Y1 і Y2 є розмірами до лінії скла кабіни
Незвичайні варіанти:
1. Visionsun
2. UltraClear
3. Сатин
4. Графіт
5. Градієнт
6. Коричневий
7. Дзеркало
8. Майстер-Софт
1. Заміна пломб на чорні.
2 Вішалка для рушників: Вішалка кріпиться до скла за спеціальною технікою на етапі виготовлення кабіни.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 140 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 140 cm мм |
- Ціна: 47 914 ₴
- В наявності
- Код: 83394225
Стінки для душових кабін Radaway Idea Kdj 38704454-01L+38704854-01R
47 914 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж




