
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна Evo DW+S 100 (двері)x100x200 (універсальна) від:
Предметом продажу є душова кабіна Evo DW+S 100 (двері) х 100 х 200, скло прозоре, без піддону. Кабіна універсальна, встановлюється як праворуч, так і ліворуч, має розсувні двері, що відкриваються в обидві сторони.
Ви можете придбати душовий піддон до цієї кабіни на іншому нашому аукціоні.
Серія кабін і розсувних дверей Evo ідеально підходить для невеликих ванних кімнат, де немає місця для відкидних дверей. Завдяки функціональності душових кабін і дверей серії Evo їх схвалить кожен шанувальник душових насолод.
Особливості душових кабін серії Evo:
Опції, доступні за додаткову плату:
Інші наші аукціони включають великий вибір душових піддонів і кабін Radaway, а також душових панелей та інших аксесуарів для ванної кімнати.
Ласкаво просимо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 4 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 46 871 ₴
- В наявності
- Код: 67806484
Стінки для душових кабін Radaway Evo DW+S 33510001-01+33608001-01
46 871 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

