


Доставка зі складу 5-10 днів.

BLCP4-90 SABINA Напівкругла розсувна, опущена душова кабіна, чотириелементна, 875-895x875-895x1750 світлий alu+Grape з покриттям AntiCalc ???? Розміри: 875-895x875-895x1750 ???? Найкраще рішення для маленьких ванних кімнат, де немає місця для ванни. ???? ???розмір 90 см???колір профілю: глянець???наповнення безпечного скла: виноград???висота виробу 1750 мм???

???? Занижена душова кабіна Blix має висоту всього 1750 мм. Вони призначені для установки на глибокий душовий піддон Sabina - міні-ванну. Це рішення ідеально підходить для ванних кімнат, де немає місця для ванни. Загальна висота душової кабіни на глибокому піддоні 2170 мм. Піддон глибиною 27 см дозволяє купати маленьких дітей або замочувати білизну, а також пропонує зручне сидіння. Душова кабіна Blix з розсувною системою вирізняється технічною довершеністю та модним дизайном.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 175 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Ravak |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 50 685 ₴
- В наявності
- Код: 36800501
Стінки для душових кабін Ravak Blix BLCP4 Sabina 90 3B270C40ZG
50 685 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

