
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна Nes Black DWD+S 90x75x200 RADAWAY
Фото нижче наведено лише для ілюстрації та не відображає фактичних розмірів кабіни. У кабіні є всі необхідні компоненти для монтажу як з порогом, так і без нього. Кабіни NES можна монтувати як на душові піддони, так і безпосередньо на підлогу. Серія Nes Black — це сучасний дизайн і елегантність у поєднанні з заворожуючим чорним. Кабіни цієї серії додадуть вашій ванній кімнаті неповторний характер.
Характеристики кабіни
Стандартна кабіна виконана з прозорого скла
Рекомендується кожні 6 місяців оновлювати покриття Easy Clean Glass Protector. На фото № 1 показано скло без покриття, на фото № 2 – з покриттям Easy Clean. Стандартно кабіни розраховані на встановлення на душовий піддон певних розмірів, які вказані в назві кабіни або її частини. Фактичні габаритні розміри кабіни трохи менше номінальних розмірів, вказаних у назві артикула. Якщо ви плануєте встановити кабіну прямо на підлогу, зве
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 75 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 48 946 ₴
- В наявності
- Код: 127464319
Стінки для душових кабін Radaway Nes Dwd S 10034090-54-01+10040075-54-01
48 946 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

