

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

- Довша сторона: 140 см - Коротша сторона: 80 см - Висота: 200 см - Вхід: розсувні двері - Наповнення: прозоре скло - Захисне покриття: так - В комплекті: душова кабіна без піддону - Кріплення: справа, лівий, універсальний - Колір профілю: чорний - Покриття профілю: матове
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 140 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Excellent |
| Мoдель | Rols |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi suwane |
- Ціна: 49 948 ₴
- В наявності
- Код: 171102862
Стінки для душових кабін Excellent Rols KAEX.2616.K.1400.0800.BL
49 948 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
