




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Radaway Cabin Furo Black Kdd

Функції
Розміри салону Radaway Furo Black

Колір скла прозорий
Доступні варіанти кольорів скла

Відмінні риси серії FURO BLACK
Унікальна технологія покриття EasyClean

Загартоване безпечне скло товщиною 8 мм
Способи складання кабіни
Ви можете довіряти нам. Ми є онлайн-партнером RADAWAY
Фотографії розміщення продукту
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 61 380 ₴
- В наявності
- Код: 99246368
Стінки для душових кабін Radaway Furo Kdd 10105110-54-01L+10105080-54-01R
61 380 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





