




Доставка зі складу 5-10 днів.
Серія Nes Black — це сучасний дизайн і елегантність у поєднанні з чарівним чорним. Кабіни цієї серії додадуть вашій ванній кімнаті неповторний характер. Перевагою серії є спеціальна система, яка дозволяє вирівнювати кривизну стіни до 15 мм. Величезна перевага є і у випадку з ванною в багатоквартирному будинку або в старому будинку, де у нас часто криві стіни. Кабіна складається з: ПРАВИХ дверей: 90 см. Переваги кабіни NES Black KDS II: Двері, що відкриваються, виготовлені із загартованого скла товщиною 6 мм, забезпечують безпеку. Дозволяє відкривати двері всередину і з кабіни, що запобігає пошкодженню ущільнювачів і забезпечує безшумну роботу поверхня стіни більше не буде перешкоджати установці кабіни - забезпечує герметичність кабіни, стійку до перепадів температури. вологість. Можливість установки без порогової планки - в стандартну комплектацію входять горизонтальні ущільнювачі двох висот: вище і нижче. При установці душової кабіни без порогової планки слід використовувати більш високий ущільнювач. Елегантні чорні деталі. Покриття Easy Clean забезпечує оптимальний захист від забруднень і полегшує утримання кабіни в чистоті (можливе створення довговічного покриття ShowerGuard). для салону).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 48 597 ₴
- В наявності
- Код: 90660117
Стінки для душових кабін Radaway Nes Kds Ii 10033090-54-01R+10040080-54-01
48 597 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж





