
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кабіна Radaway Furo Gold
Особливості:
Розміри салону Radaway Furo Gold
Колір скла прозорий
Відмінні риси серії FURO GOLD
Унікальна технологія покриття EasyClean
Покриття Easy Clean — це невидимий неозброєним оком захисний полімерний шар, який наноситься під час обробки скла. Склопакети покриті покриттям Easy Clean, яке запобігає осіданню накипу та інших забруднень на склі. Завдяки цьому вода вільно тече під час купання, зводячи до мінімуму утворення смуг на склі, які є основним фактором утворення накипу.
Загартоване безпечне скло товщиною 8 мм
Кабіна оснащена загартованим склом товщиною 8 мм, яке є набагато міцнішим. У разі розбиття загартоване скло розбивається на дрібні шматочки з розмитими краями. Завдяки цьому ви забезпечите безпеку вашої родини при використанні кабін Radaway протягом багатьох років.
Ви можете довіряти нам. Ми є онлайн-партнером RADAWAY
Гарантована покупка з перших рук! Як офіційний торговий партнер торгової марки Radaway, ми пропонуємо своїм клієнтам найкращий сервіс і професійні консультації при виборі продукції. Ми гарантуємо безпечні покупки, швидку доставку товарів і доступ до гарантійного обслуговування, а також доступ до запасних частин після закінчення гарантійного терміну.
Фотографії розміщення продукту
Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 150 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 150 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
| Ширина | 150 cm мм |
- Ціна: 47 460 ₴
- В наявності
- Код: 98248990
Стінки для душових кабін Radaway Furo WalkIn 150 10106788-09-01R+10110744-01-01
47 460 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

