




Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВА душова кабіна KOMFORT BLACKКомфортна класична душова кабіна доступна в різних формах. Петлі з сучасним виглядом і оптимальним розташуванням забезпечують виключно широкий вхід і високий комфорт використання. Відкрийте для себе кабіну, яка доповнить інтер'єр будь-якої ванної кімнати. Переваги душової кабіни NEW COMFORT BLACK: Комфорт у використанні Ручка, встановлена на зовнішній і внутрішній стороні вхідних дверей, забезпечує комфорт при використанні душової зони форма та надійні рішення. Безвідмовна петля, стійка до пошкоджень, дозволяє плавно відкривати та закривати двері. У той же час, він був розроблений, щоб зберегти його ідеальну стабілізацію. Завдяки класичній формі вони ідеально впишуться в будь-який стиль дизайну ванної кімнати. ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ ACTIVE SHIELDМи оснастили наші вироби зручними технологічними рішеннями - покриттям Active Shield, яке значно полегшує повсякденну роботу. Це сучасне покриття, яке захищає скло душової кабіни від забруднень від накипу та косметичних залишків. НОВА КОМФОРТНА ДУШОВА КАБІНА П’ЯТИКУТНА Універсальна 90 х 90 см двері на петлях CLEAN ACTIVE SHIELD GLASS 8 М Примітка! здійснюються протягом 5 днів із замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | New Komfort Black |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 8 mm |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 51 194 ₴
- В наявності
- Код: 106316781
Стінки для душових кабін New Trendy New Komfort L+P K-0584
51 194 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж





