
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна Idea Gold KDJ, двері 100 справа х бічна стінка 80 зліва, прозоре скло 6 мм, висота 200,5 см 387040-09-01R/387051-09-01L
ЗОЛОТИЙ ПРОФІЛЬ
Без піддону
IDEA GOLD KDJ
Кабіни Idea Gold — це унікальна серія, що характеризується геометричними формами, які утворюють пропорційне ціле. Золоті деталі надають елегантності обстановці, створюючи неповторну атмосферу в інтер'єрі. Серія Idea Gold — це привабливі та вишукані продукти, які сподобаються людям, які люблять унікальні та авангардні рішення.
Переваги кабіни IDEA GOLD KDJ:
ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ!
УВАГА! Розміри кабіни підходять для установки на піддон стандартного розміру. Насправді салон менше. Якщо ви плануєте монтувати кабіну прямо на підлогу, зверніть увагу на розміри до осі скла (Y1, Y2), які вказані на технічному кресленні.
Прямокутна кабіна
Праві двері 100 см + бокова стінка 80 см
Технічне креслення:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 205 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 48 892 ₴
- В наявності
- Код: 98877209
Стінки для душових кабін Radaway Idea Kdj 38704009-01R+38705109-01L
48 892 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
