
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кабіна Radaway Nes Black DWD+S
Функції
Розміри салону Radaway Nes Black
Колір скла прозорий
Відмінні особливості серії Nes Black
Унікальна технологія покриття EasyClean
Загартоване безпечне скло товщиною 6 мм
Ви можете довіряти нам. Ми є онлайн-партнером RADAWAY
Гарантія якості! 1. Польський виробник якісних, комфортних і водночас дизайнерських душових кабін! 2. Ми допомагаємо забезпечувати клієнтів найкращою продукцією та реалізовувати унікальні дизайни душових кабін! 3. Багаторічний досвід дозволяє нам надавати підтримку на кожному етапі, починаючи від вибору правильної кабіни, через замовлення і закінчуючи установкою.
Фотографії розміщення продукту
Способи складання кабіни
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 100 cm |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 49 722 ₴
- В наявності
- Код: 127464336
Стінки для душових кабін Radaway Nes Dwd S 10034100-54-01+10040075-54-01
49 722 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
