
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кабіна доступна в 2 варіантах
розмір 120 см ліва сторона / розмір 80 см права сторона Після покупки вкажіть обраний варіант. Вироби серії Idea можна монтувати як на душовий піддон, так і прямо на підлогу.
Душові кабіни з серії Idea – результат дизайнерського поєднання скла з хромованими деталями – вони ідеально підійдуть як в мінімалістичному інтер’єрі, так і гармонійно доповнять класичний стиль. Це кабіни для людей, які цінують хороший дизайн і віддають перевагу геометричним формам, які утворюють пропорційне ціле. Всі моделі створені з увагою до найдрібніших деталей, щоб комфорт володіння ними супроводжував вас щодня.
Переваги кают Idea
Технічне креслення
Додат
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 120 cm |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 48 235 ₴
- В наявності
- Код: 82871207
Стінки для душових кабін Radaway Idea Pdd 38713901-01+38715501-01
48 235 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
