
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Аукціон стосується:
Кабіни серії Fuenta New були створені з урахуванням останніх тенденцій дизайну ванних кімнат. Всі моделі створені з увагою до найдрібніших деталей, щоб комфорт їх супроводжував щодня. ПОЛЬСЬКИЙ ПРОДУКТ
Аукціон тільки на кабінку, без піддону.
Кабіна доступна в лівому або правому варіанті - після покупки вкажіть, який варіант ви обираєте.
Функції серії Fuenta New
ДОДАТКОВІ ПАРАМЕТРИ
Кабіна стандартно оснащена прозорим склом.
Кольорове скло є додатковою опцією.
Захист скла
** Засоби для догляду за склом доступні на наших аукціонах
Технічні дані
Розміри кабіни з аукціону:
Збірка
Кабіну можна монтувати як безпосередньо на плитку, так і на душові піддони.
Душові піддони, які ми пропонуємо, доступні на інших наших аукціонах.
Ми також пропонуємо сифони, які відповідають душовим піддонам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 49 976 ₴
- В наявності
- Код: 37962698
Стінки для душових кабін Radaway Fuenta New KDJ 38404201-01L+38405201-01
49 976 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
