




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

П'ЯТИКУТНА ДУШОВА КАБІНА
НОВИЙ КОМФОРТ ЧОРНИЙ 80x80x195 см

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Сітка на склі - керамічна фарба, нанесена методом випалу. Малюнок довговічний, а його перевага перед традиційними мульйонами полягає насамперед у легкості утримання салону в чистоті. Ні пилу, ні бруду не накопичується в закутках і щілинах мунтін. Малюнок міцний і розташований на зовнішній стороні скла, тому не піддається впливу бруду, спричиненого відкладеннями мила та води. New Trendy – це надзвичайний дизайн, висока якість виготовлення та увага до кожної деталі.

Мінімалізм форм і надійні рішення

Комфорт користувача
Чудова стабілізація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | New Komfort Black |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 49 708 ₴
- В наявності
- Код: 128498551
Стінки для душових кабін New Trendy Komfort K-0802
49 708 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

