




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Radaway Kabina Nes Black Kds II

Функції
Розміри салону Radaway Nes Black

Колір скла прозорий
Відмінні особливості серії Nes Black
Унікальна технологія покриття EasyClean

Загартоване безпечне скло товщиною 6 мм
Ви можете довіряти нам. Ми є онлайн-партнером RADAWAY

Гарантія якості! 1. Польський виробник якісних, комфортних і водночас дизайнерських душових кабін! 2. Ми допомагаємо забезпечити наших клієнтів найкращою продукцією та реалізовувати незвичайні дизайни душових кабін! 3. Багаторічний досвід дозволяє нам надавати підтримку на кожному етапі, від вибору правильної кабіни, через замовлення до монтажу.
Фотографії розміщення продукту
Способи складання кабіни
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 110 cm |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 110 cm мм |
- Ціна: 50 926 ₴
- В наявності
- Код: 91539036
Стінки для душових кабін Radaway Nes Kds Ii 10033110-54-01L+10040090-54-01
50 926 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

