
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна New Trend NESTA 90x90 ліва h200
Кабіна складається з
Двері з фіксованим елементом 90 ліворуч
+
БОКОВА СТІНА 90
Фактичні розміри до зовнішнього краю куба стіни:
Можливості встановлення:
Переваги продукту:
Покриття від обростання ActivShield 2.0 полегшує утримання салону в чистоті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Nesta |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
- Ціна: 48 476 ₴
- В наявності
- Код: 172378990
Стінки для душових кабін New Trendy Nesta K-3604
48 476 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
