




Доставка зі складу 5-10 днів.

Кабіна Nes 8 KDS I 140x70x200 RADAWAY CHROME зліва

Фото нижче наведено лише для ілюстрації та не відображає фактичних розмірів кабіни. У кабіні є всі необхідні компоненти для монтажу як з порогом, так і без нього. Кабіни NES можна монтувати як на душові піддони, так і безпосередньо на підлогу. Серія Nes 8 — це позачасове поєднання дизайну та найвищої якості виготовлення. Завдяки різноманітності моделей, кабіни цієї серії можна використовувати для оформлення приміщень у багатьох стилях. Перевагою кабін Nes 8 є скло товщиною 8 мм, а також спеціальна система, що дозволяє вирівнювати кривизну стіни до 15 мм.

Характеристики кабіни

Стандартна кабіна виконана з прозорого скла

Рекомендується кожні 6 місяців оновлювати покриття Easy Clean Glass Protector. На фото 1 скло без покриття, на фото 2 скло з покриттям Easy Clean УВАГА! Стандартно кабіни пристосовані для установки на душовий піддон певних розмірів, і ці розміри вказані в назві кабіни або її частини. Реальні габаритні розміри кабіни трохи менше номінальних розмірів, вказаних у назві артикула. Якщо ви плануєте кріпити кабіну безпосередньо на підлогу, зверніть увагу на габаритні розміри (X1, X2) і розміри до осі скла (Y1, Y2), які вказані на технічному кресленні.
Технічне креслення
Способи складання кабіни
Купуючи душову кабіну, варто пам'ятати, що існують різні способи монтажу, які дозволяють досягти різного естетичного ефекту. Кабіну можна встановити на піддон або прямо на підлогу - скляною віссю або зовнішнім розміром по межі плитки.
Незвичайні варіанти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 140 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 140 cm мм |
- Ціна: 52 559 ₴
- В наявності
- Код: 90660074
Стінки для душових кабін Radaway Nes 8 Kds I 10073140-01-01L+10073114-01-01+10089070-01-01
52 559 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж






