
Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВА душова кабіна RENOMA 110x90x195 ПРАВА
Складається з:
Двері 110 ПРАВО
+
Бічна стінка 90
Виробник NEW TRENDS
3 роки ГАРАНТІЇ
Можливості встановлення:
* на душовому піддоні
* на підлозі ПРИМІТКА: фактичний розмір осі скла менший і становить 108,5x88,5 (+ - 5 мм)
Фактичні розміри зовнішньої сторони профілю:
Розмір A 109-110,5 см
Розмір B 88,5-90 см
Розмір C 43,5 см
Розмір D 63 см
Зріст H 195 см
Прозоре безпечне загартоване скло 6 мм
Покриття від обростання ActivShield полегшує утримання салону в чистоті
Покриття Active Shield - стандарт
Елегантні хромовані профілі, що дозволяють вирівняти вигини стін.
Петлі з функцією підйому, відкриваються назовні.
Магнітні пломби включені.
Стильні петлі з функцією підйому.
Завісна петля зі скляною панеллю всередині є надзвичайно практичним рішенням, яке полегшує прибирання кабіни.
Елегантна хромована ручка.
Хромований кутовий кронштейн створює цілісне та естетичне ціле, підвищуючи стійкість кабіни.
Накладка на пороги включена
Порогова планка є елементом, який допомагає зберегти кращу герметичність, але її встановлення не є обов'язковим. Якщо ви обираєте варіант без планки, використовуйте нижній ущільнювач дверей з подовженою планкою, щоб не було щілини між дверима та підлогою.
Поріжок і додатковий ущільнювач йдуть в комплекті з іншими частинами душової кабіни. Користувач може встановити його в будь-який час, не приймаючи рішення під час покупки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
- Ціна: 50 444 ₴
- В наявності
- Код: 98252875
Стінки для душових кабін New Trendy Renoma D-0375A+D-0084B
50 444 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

