

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

- Тип: прямокутний - Довша сторона: 120 см - Коротша сторона: 100 см - Висота: 200 см - Вхід: розсувні двері - Наповнення: прозоре скло - Захисне покриття: так - В комплекті: душова кабіна без піддону - Кріплення : правий , лівий, універсальний - Колір профілю: золото - Покриття профілю: глянець
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Excellent |
| Мoдель | Ortigo |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
- Ціна: 49 454 ₴
- В наявності
- Код: 171102865
Стінки для душових кабін Excellent Ortigo KAEX.5016.K.1200.1000.GL
49 454 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
