

Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна New Trend AVEXA 90х90 ліва
Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнюється делікатними, але стійкими профілями та елегантними кронштейнами.
Фактичні розміри до зовнішнього краю куба стіни:
Діапазон регулювання A 89,7-90,7 см
Розмір B 89,7-90,7 см
Розмір C 43 см
Розмір Ш 62 см
Висота H 200 см
7 РОКІВ ГАРАНТІЇ
Особливості продукту:
Покриття Active Shield - стандарт
має гідрофобні властивості, завдяки яким краплі води не затримуються на поверхні скла, а просто стікають, не залишаючи відкладень. Щоб насолоджуватися перевагами покриття Active Shield протягом тривалого часу, просто промивайте скло водою після кожного купання. Рекомендуємо використовувати засоби для догляду за душовими кабінами, доступні в нашій пропозиції
Можливість установки:
- для душового піддону
- на підлозі УВАГА при монтажі на підлозі розмір кабіни по осі скла менше приблизно на 2,7 см, тобто для кабіни 90х90 розмір по осі скла буде 87,3х87,3 см (з регулювання +-10 мм)
Можливо замовити двері будь-якого розміру за індивідуальною пропозицією.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Avexa |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 50 980 ₴
- В наявності
- Код: 128129261
Стінки для душових кабін New Trendy Avexa EXK-3886
50 980 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

