




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Душова кабіна Prime 160x70x200 розсувні ліві двері НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ

На іншому нашому аукціоні ви можете купити правий варіант кабіни. Фото вище наведено лише для ілюстрації та не відображає фактичних розмірів кабіни. Модель Prime має елегантні хромовані деталі з глянцевим покриттям, оснащені розсувною системою, яка забезпечує плавне відкриття дверей. Використана технологія позбавляє від необхідності встановлення нижньої дошки, Prime має безпечне, загартоване скло товщиною 6 мм, із захисним покриттям Active Shield 2.0., Душові кабіни можна встановлювати як з піддоном, так і без нього, Модель є оснащений системою швидкого монтажу, яка полегшує з'єднання дверних рейок з їх стіновими профілями. Виріб можна замовити також у індивідуальному варіанті.

Особливості колекції PRIME

Технічне креслення

Незвичайні варіанти
Доступні варіанти скла
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 160 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Prime |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 160 cm мм |
- Ціна: 51 220 ₴
- В наявності
- Код: 133040309
Стінки для душових кабін New Trendy Prime K-1220
51 220 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


