
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна Idea Gold KDJ 130 (двері)x100x200,5 см прозоре скло RADAWAY - ПРАВИЙ ВАРІАНТ
Подробиці серії Idea Gold KDJ
Особливості кабіни IDEA GOLD KDJ
Технічна інформація
СТАНДАРТ
На жаль, під впливом води та миючих засобів ефективність покриття (особливо його гідрофобні властивості) поступово знижується, тому раз на 6 місяців рекомендуємо використовувати EasyClean і Glass Protector, які освіжають захисний шар. (Засоби для догляду доступні на наших аукціонах) ВСТАНОВЛЕННЯ БЕЗ ПОРОГОВОЇ НАКЛАДКИ Стандарт включає всі елементи, необхідні для монтажу душової кабіни, як з порогом, так і без нього
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (платно)
Можна встановити прямо на підлогу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 130 cm |
| Висота | 205 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 130 cm мм |
- Ціна: 53 416 ₴
- В наявності
- Код: 98877285
Стінки для душових кабін Radaway Idea Kdj 387043-09-01R+387052-09-01L
53 416 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
