


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна RAVAK BLIX BLCP4-90 satin Grape, 3B270U00ZGBLCP4 – напівкругла розсувна душова кабіна з чотирьох елементів. Економія місця і низька ціна. Душова кабіна зі скляним наповненням і надійною розсувною системою. Найбільш продаваний продукт із серії BLIX Розміри: 875-895 x 875-895 мм Висота: 1900 мм Колір профілю: Сатин (анодовані профілі з товстостінного алюмінію) Наповнення безпечного скла: Декор винограду Товщина скла: 6 мм - ручка кольору полірованого алюмінію - Дуже простий монтаж. Виріб по
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Ravak |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 59 519 ₴
- В наявності
- Код: 28906134
Стінки для душових кабін Ravak Blix BLCP4-90 3B270U00zG
59 519 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
