



Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВА кабіна SOLEO LIGHT GOLD 80x80
універсальний правий / лівий
Складається з:
Двері 80
+
Бічна стінка 80
Кабіна на замовлення
Відома польська компанія NEW TRENDY
НОВІ душові кабіни SOLEO мають інноваційне золоте покриття, що надає їм унікальний, позачасовий стиль. Дверні стулки відкриваються на навісних профілях у вигляді колони, створюючи широкий зручний вхід і забезпечуючи комфортне розміщення ванни.
Переваги:
Фактичні розміри до зовнішнього краю профілю:
Діапазон регулювання A 79-80,2 см
Діапазон регулювання B 78,5-80 см
Ширина входу C 70 см
Зріст H 195 см
Золоте покриття з делікатним блиском
Встановлення ліворуч або праворуч
Можливість установки:
* на душовому піддоні
* на підлозі (УВАГА!!! реальні розміри кабіни по осі вікна менші приблизно на 1,5-2 см)
Прозоре безпечне загартоване скло 6 мм
Покриття від обростання ActivShield 2.0 полегшує утримання салону в чистоті
Покриття Active Shield - стандарт
Елегантна мінімалістична ручка
Профілі, що дозволяють вирівняти кривизну стіни, оброблені елегантними деталями.
Встановлення з пороговою планкою або без неї. Поріжкова планка додатково захищає від протікання води
Кронштейн забезпечує стійку конструкцію кабіни та безпечне її використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 51 569 ₴
- В наявності
- Код: 162830136
Стінки для душових кабін New Trendy New Soleo K-1834
51 569 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

