




Доставка зі складу 5-10 днів.

Душова кабіна NES 8 KDJ II 120x75 RADAWAY R

Фото нижче наведено лише для ілюстрації та не відображає фактичних розмірів кабіни. У кабіні є всі необхідні компоненти для установки як з накладкою на пороги, так і без неї. Кабіни NES можна монтувати як на душові піддони, так і безпосередньо на підлогу. Серія Nes 8 — це позачасове поєднання дизайну та найвищої якості виготовлення. Завдяки різноманітності моделей, кабіни цієї серії можна використовувати для оформлення приміщень у багатьох стилях. Перевагою кабін Nes 8 є скло товщиною 8 мм, а також спеціальна система, яка дозволяє вирівнювати кривизну стіни до 15 мм.

Характеристики кабіни

Стандартна кабіна виконана з прозорого скла

Рекомендується кожні 6 місяців оновлювати покриття Easy Clean Glass Protector. На фото № 1 показано скло без покриття, на фото № 2 – з покриттям Easy Clean. Стандартно кабіни розраховані на встановлення на душовий піддон певних розмірів, які вказані в назві кабіни або її частини. Фактичні габаритні розміри кабіни трохи менше номінальних розмірів, вказаних у назві артикула. Якщо ви плануєте встановити кабіну прямо на підлогу, зверніть увагу на габаритні розміри (X1, X2) і розміри до осі скла (Y1, Y2), які вказані на технічному кресленні.
Технічне креслення
Способи складання кабіни
Купуючи душову кабіну, варто пам'ятати, що існують різні способи монтажу, які дозволяють досягти різного естетичного ефекту. Кабіну можна встановити на піддон або прямо на підлогу - скляною віссю або зовнішнім розміром по межі плитки.
Незвичайні варіанти
Профілі розширення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 53 469 ₴
- В наявності
- Код: 123254946
Стінки для душових кабін Radaway Nes 8 KDJ II 10086120-01-01R+10089100-01-01
53 469 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж





