
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Напівкругла душова кабіна Sanplast Prestige III 100х100 см тип KP4/PRIII-100 600-073-0640-59-401 - кутова, з розпашними дверима - профілі: чорний матовий - наповнення: загартоване скло 6 мм, прозоре W0 - модифікація поверхні Скло Glass Protect включено у вартість продукту - розмір 100 - висота A: 1950 мм - регулювання B, C: 977-987 мм - ширина стінових профілів дозволяє компенсувати кривизну стіни виріб з чорними профілями мат.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Sanplast |
| Мoдель | Prestige III |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
- Ціна: 58 301 ₴
- В наявності
- Код: 94807587
Стінки для душових кабін Sanplast Prestige Iii W0 600-073-0640-59-401
58 301 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
